Site Overlay

Služby

Zámočnícke práce

sú nosnou časťou našich služieb. Navrhujeme a vyrábame oceľové konštrukcie z oceľe, nerezu a hliníka. Vyrábame brány s pohonom, ploty, prístrešky so sklom, lexanom alebo plechom, zábradlia a mnoho iného.

Pozrieť REFERENCIE

Sklenárske práce

vykonávame od svojho založenia. Disponujeme vlastným skladom najbežnejšie používaných skiel: číre sklá, ornamenty, zrkadlá. Skladom držíme aj polykarbonátové dosky s príslušenstvom na prístrešky, altánky, skleníky atď.

Pozrieť REFERENCIE

Klampiarske práce

vyrábame široký sortiment klampiarskych výrobkov, vrátane celonerezových izolovaných komínov, vložiek, oplechovania, parapetov atď.

Pozrieť REFERENCIE

AKO TO U NÁS FUNGUJE?

1.Bezplatná obhliadka a zameranie v rámci obhliadky a zamerania poskytujeme naše poradenstvo, vychádzajúc z dlhoročných skúseností v tejto oblasti. Cieľom je nielen spokojnosť zákazníka ale aj dlhoročná funkčnosť našich výrobkov a služieb

2. Cenová ponuka na základe obhliadky a presného zamerania vypracujeme kvalifikovanú cenovú ponuku

3. Výroba a dodanie až po odsúhlasení cenovej ponuky a všetkých výrobných detailov pristupujeme k dôkladnému plánovaniu, výrobe a montáži. Samozrejme až k úplnej spokojnosti zákazníka. Doťahujeme totiž veci do konca...

Tvorba web stránok webdizajn abWEB.sk